Recensie: Ik vind alles stom!

Recensie: Ik vind alles stom!

Ik vind alles stom! by Sophy Henn, rode cover met twee spookjes en de grootste van de twee schreeuwt de titelEen spookje heeft wel een hele SLECHTE dag.

Laten we beginnen dat ik het schattig vind dat in het NL dit boek gekozen heeft voor stom. Want in het Engels en in andere talen is het Haat. Ik gok dat de NL-ers haat iets te sterk vonden? Maar wel apart.

In dit superschattige boek ontmoeten we een grote spook die een HELE SLECHTE dag heeft. Hij vindt alles echt gewoon stom. ALLES. Hij is BOOS. Hij SCHREEUWT. Maar dan vraagt zijn kleine vriend een belangrijke vraag. Is alles echt zo stom? Vind het spook alles echt niet leuk? En zo begint een hilarische vragenrondje door allerlei geweldig leuke en mooie dingen en het kleine spook vraagt zich af of deze dingen ook stom zijn? Tja, je kunt wel raden hoe het grote spook dan reageert. En dan haalt het kleine spookje ook nog eens een troefkaart uit zijn zak. Want is de moeder van het grote spook ook stom? Tja…. Ik moest wel lachen om hoe het kleine spookje het niet opgaf en maar bleef vragen.

Het einde, oh daar moest ik zo om lachen. Nee, nee klein spookje. Doe dat nou niet!

De illustraties voor het boek waren simpel maar effectief en ik vond ze erg leuk! Ook leuk vond ik dat, in tegenstelling tot veel andere prentenboeken, dit boek heeft gekozen voor een kleurrijk feestje. Pagina’s zijn rood, roze, geel, alle kleuren komen voorbij! Heerlijk!

Dus wil jij een leuk boek? Over een wel heel boos spookje? En wil je weten wat hij vindt van de dingen die het kleine spookje hem verteld? Lees dit boek! Ik heb zo genoten!

Star rating, 4 stars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.