Review for Sam en Bennie op zoek naar een boek

Review for Sam en Bennie op zoek naar een boek

Wat is er nou leuker dan lezen als het prutweer is buiten? Lekker knuffelen met een warme deken, wat thee erbij, en laat die boekwerelden maar komen.

Dit was een lief en leuk boek over een meisje dat van lezen houdt en ook graag wil dat haar hond iets leuks heeft te lezen. Jep. Bennie moet natuurlijk wel mee genieten van alles, en dus is het tijd dat hij wat kan lezen. Dus trek je regenpak aan, en laten we naar de bibliotheek gaan om een leuk boekje te vinden.

Het was grappig om te zien wat voor boeken ze omhoog hield naar haar hond en dan vervolgens zijn reactie te zien.

Ik vond alleen de bibliothecaris een beetje sneu, natuurlijk mag een hond niet zomaar in de bibliotheek, maar om dan zo gemeen te doen? Nee. Je kunt het ook gewoon lief brengen en uitleggen waarom.

Het einde was lief en ik was zo blij voor Bennie en Sam. Hopelijk kunnen ze nu elke regenachtige dag samen lezen en genieten van een goed boek.

Best mooie illustraties, al vond ik Bennie’s snor een beetje apart.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: