Review for Jubelientje en haar liefste oma
Gelukkig had de andere bieb dit boekje. Nu heb ik nog maar 2 of zo Jubelientje boekjes te gaan en dan heb ik ze allemaal gelezen. 🙂
Wauw, Suus breekt wel vaak iets zeg. 2 boekjes, 1 breekt ze haar heup, en in deze breekt ze haar been. Misschien moet ze toch voorzichtiger doen hoor. Lijkt me niet goed als iemand zoveel breekt.
Verder waren er weer veel leuke verhaaltjes, met mooie, kleurrijke plaatjes. Ik heb toch een aantal keer flink gelachen om de dingen die Jubelientje uithaalt en hoe haar Oma er op reageert.
Jubelientje is en blijft in elk boekje een geweldig personage. Wel heel jammer dat we nooit de ouders zien. Ik blijf er nieuwsgierig naar, waar zijn ze? Waarom is Jubelientje altijd bij oma? Woont ze bij oma? Misschien krijgen we ooit wat meer antwoorden.